Ideal zamaninda olusmus, tamamen dogal ve organik tarim kosullarinda, dogal yolla ekilen, bakimi yapilan, bölgesine göre besin degerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulastigi noktada ayri ayri toplanan meyve ve sebzeyi, özelligine ve degerine yakisan bir üretim ve paketleme anlayisiyla, öz degerlerine yakisir, zevkli ve farkli ambalajlari ile Anadolu kokan bir cazibeyle BEYORGANIK markasiyla sizlere sunulmaktadir.

BEYORGANIK GIDA' nin organik ürün portföyün içinde çok çesitli zeytinler, bakliyat gurubu, baharatlar, unlu gidalar, çesitli gurme soslar, salçalar, yaglar, tursu, pekmez ve zeytin yag ayçiçegi yer almaktadir. 
 

BEYORGANIK GIDA, yüksek kalitesi ve üstün lezzetiyle farkli damak zevklerine hitap eden katki maddesiz, dogal organik gida ürünlerini de vazgeçilmez soslardan biri haline getiriyor. Bunlar ajvar, aci ajvar ve humus. Bu liste ilerleyen zamanlarda daha da genisleyecek. 
 

BEYORGANIK GIDA ürünleri, sizler, çocuklarinizin ve çocuklarimin sagligi için özenle paketlenmis ve uluslar arasi sertifikasyon kurulusu ECOCERT tarafindan sertifikalandirilmistir.
 

Ekolojik dengeyi korumak ve bizden sonraki nesillere yasanabilir bir gezegen birakmak adina, organik tarimi destekliyoruz. 


Zehra NUR GÜZELOCAK Kimdir ?

Trakya Üniversitesi Tekirdag Ziraat Fakültesi mezunuyum.

Kisa süren basarili deri ürünleri imalati ve ihracatindan sonra ZIRAAT MÜHENDISI olarak
BEY ORGANIK GIDA sirketini kurarak dogal, saglikli ve lezzetli katki maddesiz ürünler üretmek için organik gida sektörüne girmeye bir ANNE olarak karar verdim. 

Çocuklarimi yetistirdigim süre zarfinda mümkün oldugunca onlara organik bir yasam tarzi sunmaya çabaladim. Organik ürünleri bulmam çok mümkün olmadigi için bunu ya evde kendim yapmaya çalistim, (bu arada amcasinin katkilarini unutmuyoruz) yada çesitli firmalarla çalisarak saglamaya çalistim. Çocuklarima bu sekilde hassas davranip organik ve saglikli besledigimden olsa gerek ikisi de su anda Istanbul'un saygin kulüplerin alt yapisinda sporcu olarak güzel basarilar elde etmeye devam ediyorlar.

Çocuklarimi yetistirirken eksikligini gördügüm saf, dogal, katkisiz, saglikli, organik gidalarin; 
ORGANIK GIDA kültürünün sürekliligine katkida bulunmak için, iç sesimi dinleyerek, bildiklerimi de sentezleyerek Anadolu’nun dogal ve bölgesel ürünlerini, bu ürünlerin safligina, özelligine ve degerine yakisan bir üretim ve paketleme anlayisiyla
BEY ORGANIK markasinin özel seçimi ve kontrolü altinda tamamen dogal ve organik kosullarda ekilen, bakimi yapilan, bölgesine göre ayri ayri toplanan ve islenen ürünler, öz degerlerine yakisir, zevkli ve farkli ambalajlari ile Anadolu kokan bir cazibe kazaniyor. Doganin her bölgeye has ürünlerinden zevk alanlar ve bu zevki paylasmayi sevenler için sizlere sunuyoruz.